Breadcrubs

ALİ TETİK KİMDİR?

Ali Tetik Kimdir?

Uzun yıllardır edindiği tecrübeler doğrultusunda şirketin kurucusu olup aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığını yapan Tetik, 1977 Konya Kulu doğumlu, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Tetik Grup hangi hizmetleri veriyor?

Yatırım planlama, inşaat, gıda ve dış ticaret sektörlerinde faaliyetlerini devam ettiriyor.

Tetik Grup hangi ülkelerdeki yatırımcılar ile çalışıyor?

Konya ve Türkiye ile sınırlı kalmayıp özellikle Danimarka, Viyana, İsviçre, Zürih, Stockholm ve diğer Avrupa ülkeleri ile çalışıyor.

Ticarette Altın Kural: “Alırken Kazan”

Tetik Grup müşterilerine öncelikli tavsiye edilen yerleri sunarak getirisi yüksek yatırımlara yönlendirerek en başından kazancının katlanacağı güvencesini size sunmaktadır. Daha yatırımınızı yapar yapmaz ileri vadede yatırımın değerleneceği belirlenip öngörü olarak size anlatılarak doğru ve güvenilir yatırımlar yapmanızı sağlamaktadır. Örneğin; 50.000 TL’ye getirisi düşük yer almaktansa daha yüksek bütçe ayırıp (bireysel veya ortak) büyük parça alıp daha kazançlı yer alıp yatırımınızı katladıkça katlayabilirsiniz.

Örnek Kazançlı Yatırımlar

Daha önceden yatırım yapmış yatırımcılarımızdan da referans alınarak çok düşük fiyata aldığınız yerler size geri dönüşü çok kazançlı olacağını müşterilerimize belirtmekteyiz. Örneklerimiz de şu şekildedir: 5755/183 Ereğli Yolu, 27937/1 Tömek, 29864/78 Boztoprak, 29877/6 Lojistik yerlerimiz yatırımcılarımıza çok büyük kazançlar sağlamıştır. Metrekaresi düşük fiyattan alınan yerler kat kat artarak çok yüksek karlara dönüşmüştür.

Neden Tetik Grup’la Yatırım Yapın?

• Kurumsallık

• Yatırımların doğru yönlendirilmesi

• Daha yüksek getirisi olan yerlere yatırım tavsiyesinde bulunulması

• Güvenilirlik

• Portföy Çeşitliliği

Tetik Grup nerededir?

Tetik Grup 20 yıllık tecrübe sahibi Yönetim Kurulu Başkanı Ali TETİK, alanında deneyimli idari personeli, güler yüzlü karşılama personeli ile birlikte Konya’nın en görkemli kulesi Kule Plaza 8.katta ofisinde ve Cihanbeyli’deki şube ofisi ile vizyon-misyonuna uygun ve profesyonel bir biçimde çalışmalarını devam ettiren bir şirkettir.

Tetik Grubun Amacı nedir?

Tetik Grup olarak amacımız Konya, Türkiye ve yurtdışındaki yatırımcılarımız için oluşturduğumuz portföylerin kaliteli olmasını ve sürekliliğini sağlamaktır. Yatırımcılarımızı en doğru yatırıma yönlendirerek kendi menfaatimizi değil öncelikle müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz. Daha önceden yapılan yanlış yatırımlardan dolayı ülkemize yatırıp yapmaktan vazgeçen gurbetçilerimizi ve vatandaşlarımızı bilinçlendirerek her türlü desteği sağlayıp fayda kazanç oranı en yüksek yatırımlara yönlendirmeyi garanti etmekteyiz. Grubumuz olarak yatırımcılarımızı zarara uğratmayacak ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için buradayız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN MESAJ ATINIZ VEYA ARAYINIZ.

OFİS TEL: 0332 235 71 71| OFİS CEP: 0553 099 73 71| ALİ TETİK TEL: 0533 312 16 66